Yhteystiedot

Pekka Mikkonen, rakennuttaja
pekka.mikkonen@laukaa.fi
050 5980 871

Jani Veikkolainen, vs. tilapalvelupäällikkö
jani.veikkolainen@laukaa.fi
0400 345 735

Tapio Mattila, projektipäällikkö
tapio.mattila@ncc.fi
050 349 8282

Johanna Janhonen, tiedottaja
johanna@piilotettuaarre.fi
040 506 1960

Tero Wéman, arkkitehti
tero.weman@arkkitehtipalvelu.fi
040 522 2205

Juha Tolonen, sivistystoimenjohtaja
juha.tolonen@laukaa.fi
0400 344 774

Ritva Mattila, ruokapalvelupäällikkö
ritva.mattila@laukaa.fi
040 779 4751

Antti Tourunen, idean isä
antti.tourunen@reteres.fi
040 554 2887

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Tätä blogia saa kommentoida myös anonyymisti, mutta spämmikommentit poistetaan heti kun ehditään.